usher2005

  • London, United Kingdom

Overview

  • Sectors Business development

Company Description

Jaka jest różnica między pokerem bez limitu a pokerem bez limitu?

Ale w pewnym momencie, prawdopodobnie klikniesz w głowę, że byłeś tym z ręką, a ja po prostu nie miałem niczego oprócz ślepców i połączenia i myślałeś, że masz coś lepszego niż prosto flush i nie zadzwoniłeś z flush. Originally Posted by T-BONE. Twój prawdopodobnie nie będzie dobrym graczem w pokera przez jakiś czas. Nie powinieneś rozmawiać między rękami. Nie jesteśmy tą samą osobą, która była wczoraj wieczorem. Musimy skupić się na tym, co będziemy robić.

Rozmowa kosztuje czas, a to jest to, na co zamierzasz wydać. Między dłońmi mamy kilka sekund. Tylko po to, by sprawić, by rzeczy były interesujące. Będę stawiać tylko, aby zobaczyć, czy mnie blufują. Większość czasu, jak gdy jestem krótki stos, zawsze chcę postawić na minimum lub po prostu złapać czasami. Przeczytałem jego język twarzy i ciała bardzo dobrze. Sposób, w jaki gramy i wygrywamy, polega na tym, że nigdy nie jesteśmy zdenerwowani.

Szczęście oznacza, że nie wiesz, jaki będzie flop lub czy ktoś zamierza przewrócić rzekę. Znam swojego przeciwnika i wiem, jak gra. Rankingi rąk: Centralnym elementem pokera jest hierarchia rankingu rąk, która określa siłę twojej ręki w porównaniu do przeciwników. Silne zrozumienie tych rankingów jest niezbędne, ponieważ kierują one podejmowaniem decyzji w całej grze. Najwyższym rankingiem jest Royal Flush, składający się z Ace, King, Queen, Jack i Ten tego samego stroju, podczas gdy najniższym rankingiem jest High Card, gdzie żadne karty nie pasują w rankingu lub stroju.

Dobry zawodnik będzie grał w sposób, który da mu najlepsze szanse na wygraną. Oznacza to, że grając w najlepsze ręce z zaledwie kilkoma dobrymi rękami pozostającymi na stole. Gdy twoi przeciwnicy są wszystkie składane lub dzwoniąc, spróbuj grać swoje ręce tak optymalnie, https://poker-plans.com jak to możliwe. Poznaj swoje pieniądze zakładowe. Po pewnym czasie twoja gra stanie się bardziej przewidywalna i ważne jest, aby dowiedzieć się struktury zakładów w swoim pokoju.

Wiedząc, że możesz dostać dużo konkretnego rodzaju ręki, pomoże ci w grze. Na przykład, jeśli obstawiasz dużo na silne ręce i wiesz, że prawdopodobnie będziesz rysować dużo, możesz być na to gotowy. Myślę, że staram się nauczyć się gry, czytając jak najwięcej, zanim przejdę do rzeczywistych tablic. Im kinda ciekawy o różnicy między graniem w pokera i blackjacka. Jestem naprawdę dobrym graczem w blackjacka, ale rzadko grałem w pokera.

Rozumiem koncepcję, ale wciąż próbuję nauczyć się każdego możliwego scenariusza. zazwyczaj ten, który gra zbyt agresywnie, gdy jestem na stole. Nie jestem dobry w pokera, ponieważ idk jeśli im tak dobrze w grze lub jeśli im naprawdę po prostu nad reagując na moich przeciwników.